Moduły fotowoltaiczne LG Solar

Technologia
DAch pokryty panelami fotowoltaicznymi LG

Koreański koncern LG od dawna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Do szerokiego zakresu oferowanych produktów dołączyły także moduły fotowoltaiczne w technologi monokrystalicznej. Producent oferuje fotowoltaikę w segmencie super premium. Sprawdźmy czy warto zaufać zapewnieniom, że moduły fotowoltaiczne LG cechują się nadzwyczajnymi zaletami. Przyjrzymy się modelom NeON2 i NeON2 Bifacial oraz NeONR także w wersjach Black i Prime.

Dlaczego warto wybrać moduły z rodziny LG NEON?

Technologia: Laboratoria firmy LG opracowały autorską technologie budowy ogniw słonecznych. W produktach NeON2 nazwa się ona CELLO i charakteryzuje się umieszczeniem 12 cieniutkich szynoprzewodów na górnej warstwie ogniwa.

budowa ogniwa LG Neon2

W nowym produkcie NeON R ogniwa wykonane są w technologii BACK CONTACT czyli wszystkie połączenia schowane są pod spód ogniwa.

ogniwo w modułach fotowoltaicznych NeonR

Firma wprowadziła także ogniwa dwustronne w technologii BiFacial, które absorbują promienie słoneczne i generują energię nawet tylną stroną modułu

obrazek ogniwa solarnego bifacial

Uzyski: Staranne wykonanie modułów fotowoltaicznych wszystkich grup produktowych oraz zastosowane w nich technologie dają podstawy sądzić, że użycie komponentów firmy LG Solar zaowocuje uzyskaniem solidnych wyników z generacji energii słonecznej. Niższa degradacja ogniw na przestrzeni czasu oraz bardzo dobre współczynniki temperaturowe dają efekty w postaci większych uzysków w okresie użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Wykres przedstawiający prace paneli fotowoltaicznych LG w ciągu pracy.

Rankingi: Panele fotowoltaiczne marki LG już od kilku lat utrzymują swoją wysoką pozycje w rankingach wydajności i niezawodności.

Ranking wydajności modułow fotowoltaicznych 2021

Wygląd: Oprócz jakości wykonania i technologii, firma chce przekonać potencjalnych klientów estetyką swoich produktów. Standardowe wersje NeON2 i NeONR cechują się stonowanym, eleganckim wyglądem. Moduły produkowane są także w wersji Full Black (NeON2 Black i NeONR Prime) czyli całe czarne. Wykonanie takie nadaje budynkom nowoczesnego wyglądu oraz harmonizuje fotowoltaikę z otoczeniem.

Gwarancja: Koreański producent, jak przystało na markę Premium, oferuje wydłużoną gwarancje produktową do 25 lat, jak również gwarancje na wydajność po 25 latach na wysokim poziomie 90,08% mocy znamionowej.

Wykres gwaracji na przestrzeni lat

Panele fotowoltaiczne LG NeON2 i NeONR są w naszej stałej ofercie.

Produkty firmy LG Solar