Nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje z zakresu magazynowania energii oraz instalacji fotowoltaicznych dla firm, gospodarstw rolnych oraz domów. Zapraszamy!

zdjęcie zestawu inwertera z baterią byd hvm

Magazyn energii BYD Battery BOX 11.0

Zestaw magazynowania energii o pojemności 11 kWh. Inwerter hybrydowy Fronius GEN24. Potrzymanie awaryjne 3-fazowe. Bateria współpracuje z istniejącą instalacja fotowoltaiczną.

Zobacz
na zdjeciu przemysłowy magazyn energii

Magazyn energii dla firmy

Przemysłowy magazyn energii SMA Energy Storage Business. Baterie Litowo-jonowe o łącznej pojemności 70kWh firmy SAMSUNG. Baterie obsługuje inwerter bateryjny STP Storage o mocy 50 kW. Magazyn współpracuje z instalacją PV o mocy 100 kW.

Zobacz
zdjęcie montera fotowoltaiki na budynku firmowym

Fotowoltaika dla firmy budowlanej 200 kW

Fotowoltaika na 3 dachach budynków należących do firmy budowlanej ze Śląska. Łączna moc instalacji to 200 kWp.

Zobacz
zdjęcie urządzeń Victron Energy w układzie 3 fazowym off-grid

Bateria 3 fazowa Victron Energy

Instalacja magazynowania energii firmy Victron. Potrzymanie awaryjne na 3 fazach o mocy ciągłej 15 kW. Bateria niskonapięciowa o pojemności 16 kWh. Praca hybrydowa lub w trybie wyspowym Off-Grid

Zobacz
panele fotowoltaiczne na dachu galerii

Fotowoltaika dla Galerii handlowej.

Elektrownia słoneczna o mocy 100 kW na dachu Galerii handlowej. System z optymalizatorami firmy SolarEdge. Konstrukcja zgrzewana na dach membranowy.

Zobacz
Zdjęcie sytemu zasilania awaryjnego Victron Energy 50k Wh

Bateryjny magazyn energii 50 kWh.

System 3-fazowy Victron Energy o mocy ciągłej 24kW. Praca w trybie hybrydowym lub wyspowym Off Grid. Zasilanie awaryjne całego domu we współpracy z fotowoltaiką 20 kW.

Zobacz
zdjęcie modułów fotowoltaicznych na dachu firmy

Fotowoltaika dla firmy produkcyjnej 100 kWp

Elektrownia słoneczna o mocy 100 kWp na dachach firmy produkcyjnej. System balastowy na dach płaski całkowicie bezinwazyjny.

Zobacz
zdjęcie inwertera hybrydowego SMA STP 10.0 SE

SMA Smart Energy z magazynem energii

Inwerter hybrydowy niemieckiej marki SMA z systemem zarządzania energii Home Manager 2.0 oraz baterią o pojemności 11 kWh

Zobacz
zdjęcie konstrukcji gruntowej z panelami fotowoltaicznymi

Instalacja na gruncie dla firmy automotive

Fotowoltaika o mocy 150 kW dla firmy z branży automotive. Stalowa konstrukcja gruntowa wbijana w ziemię. System oparty o falowniki austriackiej marki Fronius.

Zobacz
panele fotowoltaiczna dla firmy żywnościowej

Fotowoltaika dla firmy przetwórczej 100 kWp

Na dachach hal firmy przetwórczej powstała elektrownia słoneczna o mocy 100 kWp. System montażowy dedykowany do blachy trapezowej.Inwertery fotowoltaiczne niemieckiego producenta SMA modele STP X oraz Core1.

Zobacz
zdjęcie podwójnego magazynu energii BYD HVS

Podwójny magazyn energii BYD 16 kWh

Połączenie dwóch banków energii BYD HVS w system równoległy o pojemności 16 kWh. Pełne zasilanie awaryjne 3-fazowe realizowane przez inwerter Goodwe.

Zobacz
dach z panelami fotowoltaicznymi przy zachodzie słońca

Instalacja PV na przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Instalacja fotowoltaiki na dachu przedsiębiorstwa o mocy 50 kW. Moduły fotowoltaiczne w technologii gontowej.

Zobacz
bateria w domku letniskowym off grid

Instalacja Off Grid 8 kW.

Dom całoroczny bez dostępu do sieci energetycznej. System firmy Victron Energy Multiplus II z magazynem Li-ion BYD 8kWh. Instalacja w pełni wyspowa (Off-Grid)

Zobacz
panele słoneczne o mocy 50 kW na dachu firmowym

Firma produkcyjna

Fotowoltaika dla firmy o mocy 50 kW. Dach skośny kryty papą. Inwertery austriackiego producenta Fronius.

Zobacz
inwerter hybrydowy Goodwe z bateria BYD HV

Hybryda Goodwe z BYD HV

Inwerter hybrydowy Goodwe ET wraz z magazynem energii BYD o pojemności 11 kWh. Pełne zasilanie awaryjne na 3-fazach o mocy 10 kW.

Zobacz
magazyn energii w garażu domu jednorodzinnego

Fronius GEN24 z baterią 11 KWh

Magazyn energii dla domu jednorodzinnego BYD HVM 11.0 z inwerterem hybrydowym Fronius Gen24. Potrzymanie awaryjne 3-fazowe w trybie SZR.

Zobacz
bank energii stojący pod falownikiem hybrydowym

Bank energii BYD 12 kWh

Falownik Fronius Symo Hybrid z bankiem energii BYD HV 12 kWh. Zasilanie awaryjne 3 fazowe przełączane automatycznie za pomocą SZR.

Zobacz
tak wygląda magazynowanie energii w domu pod Wrocławiem

System magazynowania SMA Smart Energy

Instalacja magazynowania energii elektrycznej w nowoczesnym domu pod Wrocławiem. Sercem systemu jest falownik hybrydowy SMA STP SE i inteligentny sterownik Home Manager 2.0

Zobacz
szafka z magazynem bateryjnym 30 kWh

Zasilanie awaryjne Victron Off-Grid

Układ 3-fazowy firmy Victron Energy, który może pracować z mocą ciągłą 15 kW bez zasilania z sieci energetycznej. Całkowicie niezależny układ wyspowy. Magazyn energii o pojemności 30 kWh.

Zobacz
panele fotowoltaiczne dla firmy na wiacie stalowej

Instalacja PV na dachu wiaty stalowej

Fotowoltaika o mocy 50 kW na dachu wiaty stalowej. Panele fotowoltaiczne wykonane w technologii half-cut. Wiata firmy kryta blachą trapezową.

Zobacz
monokrysztaliczne

Fotowoltaika w domu jednorodzinnym

Instalacja o mocy 8,7 kW, składająca się z 30 sztuk paneli monokrystalicznych o mocy 290Wp i 3-fazowego inwertera fotowoltaicznego. Instalacja pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną wraz z ogrzewaniem.

Zobacz
fotowoltaika na dachu firmy

Fotowoltaika w firmie produkcyjnej

Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku produkcyjnego. Zastosowano wysokowydajne panele polikrystaliczne REC Twin Peak2 o mocy 290Wp.Sercem systemu jest 3-fazowy inwerter o mocy 20kW.

Zobacz
fotowoltaika na dachu firmy

Panele fotowoltaiczne na budynku usługowym

Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynków usługowych. Konstrukcja dedykowana do pokrycia blachą trapezową.

Zobacz
fotowoltaika w firmie produkcyjnej

Fotowoltaika na hali produkcyjnej

Panele słoneczne na dachu hali produkcyjnej. Konstrukcja balastowa, bezinwazyjna. Moc instalacji 50 kW

Zobacz
elektrownia słoneczna posadowiona na gruncie

Baterie fotowoltaiczne na gruncie

Baterie słoneczne zainstalowane na konstrucji stojącej stalowo-aluminiowej wbijanej w grunt. Panele REC Twin Peak2 posidają 120 pół-ogniw dzieki temu lepiej absorbują światło rozproszone.

Zobacz
dom z panelami fotowoltaicznymi w swidnicy

Panele fotowoltaiczne w domu

Instalacja paneli fotowoltaicznych o mocy 10kW rozłożona na dwóch połaciach dachowych. Zastosowano moduły japońskiego producenta SHARP o mocy 260Wp z ogniwami polikrystalicznymi.

Zobacz
fotowoltaika na dachu biurowca wrocław

Panele fotowoltaiczne na budynku biurowym

Elektrownia fotowoltaiczna zlokaliowana na dachu budynku biurowego w centrum Wrocławia. Instalacja na dwóch połaciach dachowych w orientacji wschód-zachód.

Zobacz
panele fotowoltaiczne z optymalizatorami

Panele fotowoltaiczne z optymalizacją

Zainstalowane na kilku połaciach i pod różnymi kątami panele słoneczne. Każdy moduł fotowoltaiczny wyposażony jest w niezależny optymalizator sterujacy jego pracą.

Zobacz
czarne panele fotowoltaiczne

Czarne panele fotowoltaiczne

Instalacja baterii słonecznych o mocy 12kW. Nowość! Moduły polikrystaliczne norweskiego producenta REC Twin Peak2 całe czarne. Zastowsowano również optymalizatory mocy przy kominach.

Zobacz
panele słoneczna na wiejskim domu

Elektrownia słoneczna na dwóch budynkach

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 13kW zainstalowana w układzie południe-zachód. Zainstalowano najwydajniejsze obecnie moduły polikrystaliczne na rynku, norweskiego producenta, REC model Twin Peak2 moc 290W.

Zobacz
wysokowydajne moduły REC na dachu we wrocławiu

Fotowoltaika na płaskim dachu

Instalacja złożona z 22 szt. paneli fotowoltaicznych o mocy 280Wp, zlokalizowana na płaskim dachu we Wrocławiu. Konstrukcja nie ingeruje w poszycie dachowe.System montażowy ustawiony jest na betonowych obciążnikach.

Zobacz
panele słoneczne na wiacie śląsk

Panele fotowoltaiczne na wiacie garażowej

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6kW. Pokrycie dachowe to blachodachówka. System montażowy posiadający certyfikaty na obciażenie śniegiem i wiatrem.

Zobacz
panele sfotowoltaiczne legnica

Parchów 6kW

Instalacja fotowoltaiczna oparta na modułach japońskiego producenta SHARP. System montażowy dedykowany do pokrycia dachówką ceramiczną, atestowany na obciażenie śniegiem i wiatrem.

Zobacz
panele fotowoltaiczne katowice

Praszka 5kW

Elektrownia słoneczna o mocy 5kW zainstalowana na konstrukcji gruntowej. Moduły norweskiej marki REC Twin Peak 2 - 290Wp najwydajniejsze panele polikrystaliczne na rynku. Inwerter Fronius Symo 5.0-3-M z pełnym monitoringiem i WiFi.

Zobacz
panele fotowoltaiczne wrocław

Wrocław 10kW

Realizacja na jednym z wrocławskich osiedli. System montażowy dedykowany do pokrycia dachówką ceramiczną. Moc fotowoltaiki to 10KW. Inwerter trójfazowy z monitoringiem przez www.

Zobacz
fotowoltaika wrocław

Fotowoltaika Wrocław 5kW

Realizacja elektrowni fotowoltaicznej we Wrocławiu. Inwerter trójfazowy Fronius Symo połaczony jest z inteligentnym licznikiem Smart Meter, który kontroluje zużycie i produkcje energii w domu.

Zobacz
panele monokrystaliczne na dachu

Moduły monokrystaliczne 300W

Instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez nas dla klienta w Świdnicy. W instalacji wykorzystano wysokowydajne panele monokrystaliczne o mocy 300W.

Zobacz
panele fotowoltaiczne w kotlinie kłodzkiej

Kotlina Kłodzka 5kW

Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 5kW zainstalowana na konstrukcji wbijanej w grunt. 16 szt paneli monokrystalicznych marki LG o mocy 320W oraz inwerter niemieckiego producenta SMA.

Zobacz
panele na dwoch połaciach dachowych w wielkopolskim

Panele słoneczne na dwóch połaciach

Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dwóch częściach dachu. Inwerter fotowoltaiczny dzięki dwóm wejściom MPPT może efektywnie produkować energię z każdej połaci niezależnie.

Zobacz
panele monokrystaliczne w sochaczewie

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne

Nasza realizacja z Sochaczewa o mocy 8kW. Wykorzystano wysokowydjane moduły monokrystaliczne o mocy 290Wp każdy.

Zobacz
instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstwa rolnego

Elektrownia słoneczna 10kW

Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym to jedna z naszych realizacji w dolnośląskim.Moc instalacji PV po stronie DC to 10 KW. Zastosowano także inwerter 3-fazowy.

Zobacz
ogniwa fotowoltaiczne na dachu domu

Wrocław 5kW

Instalacja słoneczna na dachu w centrum wrocławia. Zastosowano wysokowydajne moduły polikrystaliczne odporne na zacienienie REC Twin Peak.

Zobacz
instalacja fotowoltaiczna sląsk

Będzin 3kW

Fotowoltaika na dachu w Będzinie na Śląsku. Zainstalowano 12 szt. paneli fotowoltaicznych norweskiego producenta REC model Twin Peak. Sercem sytemu jest inwerter 3-fazowy austryjackiego producenta Fronius.

Zobacz
fotowoltaika na jednym z dolnośląskich domów

10kW Dolny Śląsk

34szt. paneli fotowoltaicznych wykonanych w technologii krzemu polikrystalicznego. Moduły wyposażone są w warstwę PERC, która odbija fotony i pozwala im przejść ponownie przez ogniwo, produkując dodatkową energię.

Zobacz
moduły fotowoltaiczne w kotlinie kłodzkiej

Kotlina Kłodzka 3kW

Instalacja fotowoltaiczna złożona z 12 szt. modułów fotowoltaicznych o mocy 270W oraz inwertera 1-fazowego o mocy 3kW.Inwerter posiada pełen podgląd przez internet i telefon.

Zobacz
fotowoltaika w bystrzycy kłodzkiej

Bystrzyca Kłodzka 5kW

Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu płaskim krytym papą bitumiczną. Zastosowaliśmy konstrukcje montażową z aluminium i stali nierdzewnej. Panele REC Twin Peak 2.

Zobacz
dom jednorodzinny wrocław zachodni

Zachodnie obrzeża Wrocławia 5kW

Nasza realizacja na dachu domu jednorodzinnego na zachodnich obrzeżach miasta Wrocławia. 18 szt. wysokowydajnych modułów PERC o mocy 285Wp.

Zobacz
gospodartwo rolne otmuchow woj. opolskie

Gospodarstwo rolne woj.opolskie 10kW

Fotowoltaika na dwóch dachach gospodartwa rolnego w gminie Otmuchów w opolskim. Moduły, na połaciach południowo-wchodniej i południowo-zachodniej, zapewniają energię dla gospodarstwa przez wiekszość dnia.

Zobacz
gospodartwo rolne chojnow woj. dolnoślaskie

Instalacja dachowa 6kW

Panele fotowoltaiczne japońskiego producenta SHARP oraz inwerter 3-fazowy Fronius Symo. System montażowy dedykowany do dachówki ceramicznej.

Zobacz
dom z panelami fotowoltaicznymi w Środzie Śląskiej

Fotowoltaika z otymalizatorami mocy 7kW

Instalacja fotowoltaiczna w Środzie Śląskiej. Ze wgledu na skomplikowaną połać dachową zastosowaliśmy panele fotowoltaiczne niemieckiego producenta z wbudowanymi optymalizatorami mocy.

Zobacz
ogniwa słoneczne na dachu w olesnicy

Oleśnica 5kW na dachu płaskim woj.Dolnoślaskie

Elektrownia słoneczna zainstalowane na płaskim dachu. Konstrukcja z aluminium (bezinwazyjna). Do obciążenia zastosowane zostały bloczki betonowe.

Zobacz
elektrownia fotowoltaiczna w kotlinie kłodzkiej

Elektrownia dachowa 3kW

Panele słoneczne zainstalowane na dachu krytym blachą. 12szt wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych zlokalizowana w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz
system pv w układzie wschód zachód

Fotowoltaika w układzie wschód-zachód 6kW

Nasza realizacja w powiecie oleśnickim. System PV pracujący na dwóch połaciach: wschodniej i zachodniej.Zastosowano wysokowydajne moduły w technologii PERC

Zobacz
ogniwa fotowoltaiczne we Wrocławiu

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne

Elektrownia fotowoltaiczna umiejscowiona na dachu o niewielkim nachyleniu. Konstrukcja wsporcza pod kątem 30 stopni. Zastosowano krzemowe ogniwa monokrystaliczne.

Zobacz
Fotowoltaika Nowa Ruda

Fotowoltaika Kotlina Kłodzka

Instalacja gruntowa.Konstrukcja dwa rzędy pionowo, jedno podporowa wbijana w grunt. Fotowoltaika z magazynem energii.

Zobacz
Fotowoltaika Kłodzko

Fotowoltaika naziemna o mocy 7 kW

Instalacja paneli słoneczny na konstrukcji naziemnej wbijanej w grunt. Cztery rzędy poziomo.Panele fotowoltaiczne LG Neon2.

Zobacz
ogniwa fotowoltaiczne na gruncie

Panele fotowoltaiczne o mocy 15 kW

Instalacja fotowoltaiczna usytuowana na gruncie. Moc instalacji 15 kW panele fotowoltaiczne marki REC model N-peak 330 w technologii monokrystalicznej half-cut ogniwa typu N.

Zobacz
ogniwa słoneczne blacha

Instalacja na budynku hotelowym

Fotowoltaika na potrzeby hotelu. Panele słoneczne LG Neon2 w wersji Full Black

Zobacz
panele słoneczne Legnica

Instalacja na dachu pokrytym blachą

Panele monokrystaliczne marki REC model N-peak 330 wykonane w technologii half-cut ogniwa typu N. Konstrukcja na dach kryty blacha falistą.

Zobacz
fotowoltaika na budynku rolnym

Elektrownia fotowoltaiczna na budynku gospodarczym

Instalacja paneli słonecznych składająca się z modułów monokrystalicznych zlokalizowanych na dachu budynku gospodarczego. Produkcja prądu pokryje zapotrzebowanie w gospodarstwie rolnym w woj. mazowieckim.

Zobacz
fotowoltaika na budynku w Wałbrzychu

Fotowoltaika dla firmy cateringowej

Budynek firmowy w centrum Wałbrzycha. Wysokowydajne panele fotowoltaiczne w technologii monokrystalicznej.

Zobacz
panele słoneczne na dachu płaskim

Elektrownia słoneczna dla gospodarstwa rolnego

Elektrownia fotowoltaiczna na potrzeby gospodarstwa rolnego. Konstrukcja na dach płaski kryty papą, bezinwazyjna.

Zobacz
panele słoneczne na dachu

Instalacja na dachu domu

Fotowoltaika w wersji czarnej.Panele monokrystaliczne full black. Konstrukcja na dach kryty blacha łączona na rąbek

Zobacz
fotowoltaika dom tradycyjny

Instalacja w wersji czarnej.

Moduły marki REC w opcji full black. Konstrukcja na dach kryty dachówką

Zobacz
ogniwa pv na dachu

LG Neon2 Black.

Moduły marki LG w opcji full black. Konstrukcja na dach kryty blachą

Zobacz
instalacja pv na domu w kotlinie kłodzkiej

Czarne ogniwa monokrystaliczne

Panele słoneczne w efektownej wersji full black. Monokryształ o mocy 315 Wp każdy.

Zobacz
nowo budowany dom z fotowoltaiką na dachu

Panele w wersji black w nowym budynku.

Instalacja fotowoltaiczna w układzie wschód zachód. mocowania na dach kryty blacha rąbek.

Zobacz
nowoczesny dom pod Wrocławiem z fotowoltaiką

Nowoczesny budynek z instalacją PV.

Panele fotowoltaiczne w układzie poziomym w wersji całe czarne.

Zobacz

Więcej naszych realizacji na profilu Facebook i Google+. Zapraszamy!