Magazyny energii
ceny kompletów z montażem i przyłączeniem do sieci

obraz przedstawia magazyn energii LG RESU FLEX

Magazyn energii elektrycznej LG RESU FLEX

Pełna gwarancja na 10 lat

LG Energy Solution wprowadziło na rynek elastyczny system magazynowania energii dla domowych instalacji fotowoltaicznych. Jest to wysokonapięciowy akumulator wykonany w technologi Litowo-Jonowej. Nowy magazyn energii LG RESU FLEX montuje się w 36 różnych kombinacjach, co daje ogromne spektrum możliwości. LG daje wybór 3 różnych rozmiarów o pojemności użytkowej od 8,6 do 17,2 kWh. Po zamontowaniu istnieje także możliwość późniejszej rozbudowy systemu o 2 do 4 modułów bateryjnych. System magazynowania energii LG jest kompatybilny z 3-fazowymi inwerterami hybrydowymi czołowych producentów takich jak: Fronius, SMA, Kostal, GoodWe. Nowością jest możliwość efektownego montażu na ścianie lub tradycyjnie na podłodze. Producent dopuścił także podłączenie równolegle, które zwiększa pojemność aż do 34,4 KWh.
OGLĄDAJ PREZENTACJE LG RESU FLEX

Cena od: 25 900 zł

(cena z montażem - z vat 8%)

Zapytaj Więcej
na obrazku bateryjne magazyny energii marki BYD

Bateryjny magazyn energii BYD BOX Premium HVS/HVM

Bezpieczne ogniwa LFP

Globalny potentat w produkcji baterii firma BYD prezentuje modułowy system magazynowania energii dla domów i małych firm o nazwie BYD Battery-Box Premium. Sercem tego rozwiązania jest blok sterujący BCU, który odpowiada za kontrolę baterii, bezpieczeństwo oraz komunikacje zewnętrzną. Producent oferuje dwie wersje wysokonapięciowych akumulatorów litowo-żelazowo-fosforanowych (LFP) o oznaczeniach HVS i HVM składanych z modułów o pojemnościach 2,48 i 2,76 kWh. Ten magazyn energii charakteryzuje się nowoczesnym i estetycznym wyglądem "wieży". Model HVS oferuje pojemności od 5,1 do 12,8 kWh, a model HVM od 8,3 do aż 22,1 kWh. Istnieje możliwość połączenia równoległego i zwiększenia całkowitej pojemności maksymalnie do 66 kWh. Bardzo szeroka kompatybilność z falownikami hybrydowymi gwarantuje dopasowanie do potrzeb każdej instalacji magazynowania energii w wersji on-grid jak i zasilania awaryjnego (backup).
OGLĄDAJ PREZENTACJE BYD

Cena od: 20 900zł

(cena z montażem - z vat 8%)

Zapytaj Więcej
obraz przedstawia magazyny energii wraz zasilaniem awaryjnym, solaredge home

Magazyny energii i zasilanie awaryjne SolarEdge Home

Współpraca po stronie prądu stałego DC

Korzystając z wieloletniego doświadczenia firma SolarEdge postawiła na kompletne rozwiązanie do wytwarzania, magazynowania oraz dystrybucji energii solarnej. Częścią tego zintegrowanego ekosystemu są nowe baterie nisko i wysoko napięciowe SolarEdge Home. Zarówno magazyny 48V jak 400V kompatybilne są z falownikami hybrydowymi 1 i 3-fazowymi. Wersja baterii o napięciu 400V ma pojemność 10 kWh i może być łączona do 3 jednostek na jeden inwerter. Niskonapięciowy magazyn 48V ma pojemność 4,6 KWh i może być rozszerzony do 5 modułów. Jako osobny komponent zaprojektowano także sterownik zasilania awaryjnego. W skład kompletnego systemu zarządzania energią wchodzą także: ładowarka EV, sterownik do podgrzewania CWU, styczniki i gniazda inteligentne oraz licznik energii.

Cena od: 18 900 zł

(cena z montażem - z vat 8%)

Zapytaj Więcej

Finansowanie


finansowanie eko raty Przydomowe elektrownie słoneczne z magazynami energii wcale nie muszą być niemożliwym do spełnienia marzeniem. Opracowaliśmy przejrzysty cennik magazynowania energii, który zadowoli każdego klienta. Nie należy dawać wiary mitom, że baterie do fotowoltaiki ceny mają zbyt wysokie na kieszenie Polaków. Zestawy magazynów energii umożliwiają bowiem gromadzenie czystej energii elektrycznej z naturalnego, odnawialnego źródła, jakim jest energia słoneczna. Początkowa inwestycja oznacza zatem niezależność energetyczną, dbałość o środowisko naturalne i późniejsze oszczędności – otóż zapłacimy nawet o kilkadziesiąt procent niższe rachunki za prąd.
Jeśli chodzi o magazyny wraz z montażem ceny nie powinny więc odgrywać kluczowej roli. W ramach finansowania oferujemy możliwość zakupu urządzeń z kompletnym montażem w korzystnym systemie ratalnym. Klient sam decyduje o wysokości raty i okresie spłaty. We wszystkich wariantach oferujemy 100% finansowania lub częściową wpłatę własną. Wraz z naszym partnerem – Alior Bankiem proponujemy zakupy na raty z niskim oprocentowaniem w skali roku, bez dodatkowych kosztów i w maksymalnym okresie kredytowania, nawet do 120 miesięcy. Zapraszamy.
Dodajmy jeszcze, że prawo w Polsce stało się znacznie bardziej przyjazne dla osób inwestujących w fotowoltaikę i magazyny energii elektrycznej. Do tej pory marzenie o czystej energii najczęściej spełniało się za sprawą systemu dotacji, których pozyskiwanie nie każdemu się udawało. Technologie fotowoltaiczne i bateryjne rozwijają się niezwykle szybko, a w związku z tym rośnie też ich popularność. Wszystko dlatego, że spadają koszty instalacji, a rośnie świadomość społeczeństwa dotycząca dbałości o środowisko. My również dokładamy wszelkich starań w dbanie o środowisko, ale przede wszystkim troszczymy się o Państwa bezpieczeństwo i komfort. W związku z tym, za magazyny energii cena nie jest wyłącznie kosztem sprzętu, ale obejmuje również kompleksowy montaż oraz przyłączenie do sieci.


Konfigurowanie zestawów i dobór urządzeń

 

Gromadzenie energii nie oznacza wyłącznie oszczędności na bieżącym zużyciu prądu. Komponując instalację magazynowania, można zdecydować się na skonfigurowanie zestawu tak, aby zaoszczędzone zostały również koszty ogrzewania budynku. Przykładowo – można wybrać wariant podgrzewania wody użytkowej CWU prądem, a nie węglem lub gazem, zamontować w domu elektryczne maty grzewcze, a nie klasyczne wodne ogrzewanie podłogowe, albo zdecydować się na współpracę fotowoltaiki i magazynu energii z pompą ciepła. Można także ładować auto elektryczne EV. Warto też obalić mit, że w Polsce jest zbyt mało słońca, aby inwestycja ta była opłacalna. Oferowane przez nas urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Działają one na zasadzie efektu fotoelektrycznego, do którego potrzebne jest światło słoneczne – i choć najlepsze efekty uzyskiwane są przy dużym nasileniu promieni słonecznych, to nawet w pochmurne dni fotowoltaika świetnie radzi sobie z produkcją prądu.
Istnieje kilka warunków, które ściśle wiążą się ze sprawnością instalacji. Przede wszystkim nowoczesne baterie litowo-jonowe powinny być jak najwyższej jakości. Pomożemy Państwu dokonać najbardziej trafnej decyzji, gdyż trudno bez doświadczenia ocenić potencjał poszczególnych produktów, a porównanie ich parametrów może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Niemniej, wszystkie zestawy zostały dobrane z zachowaniem zasady najwyższej jakości oferowanych produktów. Kierując się doświadczeniem wiemy, że tylko sprawdzone komponenty wraz z profesjonalnym montażem są gwarancją długiej, bezawaryjnej pracy oraz szybkiego zwrotu inwestycji. Na życzenie klienta konfigurujemy zestawy dopasowane w 100% do Państwa potrzeb. Możliwa jest także instalacja magazynów energii elektrycznej w innych konfiguracjach.

Ponadto oferujemy także:

  • Systemy wyspowe typu Off-Grid, posiadające większe magazyny energii, dzięki którym mogą być one całkowicie odłączone od zewnętrznej sieci energetycznej. Świetnie sprawdzają się w miejscach z utrudnionym dostępem do sieci oraz tam, gdzie często dochodzi do wyłączeń prądu.
  • Systemy hybrydowe z bateryjnymi magazynami energii, które łączą zalety systemów On-Grid oraz Off-Grid. W tym przypadku instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli słonecznych, akumulatorów oraz inwertera. Ten ostatni jest podłączony do sieci przesyłowej, a to oznacza, że: w pochmurne dni i w nocy energia pobierana jest z sieci, a w dni bardzo słoneczne oddawana do sieci i bilansowana przez operatora.
  • Ładowarki do samochodów elektrycznych EV różnych mocy, które zapewniają uniwersalne i niezwykle szybkie ładowanie samochodów elektrycznych. A przy współpracy z fotowoltaika i bateriami do gromadzenia prądu także darmowe podróżowanie.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o fachowe doradztwo!Zapraszamy do kontaktu