Magazyny energii i fotowoltaika z FW Instal

100%

DoświadczeniaNa polskim rynku działamy od 2014 r. W tym czasie nasi pracownicy zamontowali tysiące paneli fotowoltaicznych i magazynów energii, umożliwiając naszym klientom włączenie się do systemu produkcji czystej energii. Ścisły profil naszej działalności daje inwestorom gwarancję, że produkty i usługi, świadczone przez nas, są na najwyższym poziomie. Zdecydowaliśmy się oferować naszym klientom tylko produkty najwyższej jakości, posiadające najlepsze parametry, działające bezawaryjnie przez wiele lat. Doświadczenie w połączeniu z jakością oferowanych rozwiązań i fachową realizacją sprawia, że nasi klienci są zadowolonymi prosumentami, cieszącymi się darmową i czystą energią produkowaną ze światła słonecznego.

100%

WiedzySzybkość rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii wymusza na firmach instalatorskich ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, tak aby móc zaproponować klientom najlepsze rozwiązania. Dynamika rozwoju jest wyzwaniem dla wszystkich, dla nas to codzienność, która jest elementem składowym naszej pracy. Szkolenia pracowników, doszkalanie, zapoznawanie się z nowościami na rynku to codzienność, która sprawia, że z każdym dniem, tygodniem stajemy się coraz bardziej konkurencyjni w aspekcie wiedzy. Regularny udział w szkoleniach produktowych, a także wydarzeniach o tematyce energii odnawialnej daje nam poczucie, że nic co jest nowością nie umknie naszej uwadze. Żadne pytanie klienta, kontaktującego się z naszą firmą, nie pozostanie bez odpowiedzi. Potrafimy rozwiać każdą wątpliwość w oparciu o wiedzę, fakty i zdobyte doświadczenie.

100%

ProfesjonalizmuKlienci, wybierający nasze usługi mogą liczyć na pełną kompleksowość. Zaangażowanie Państwa ogranicza się do wyboru rozwiązania z naszej oferty i podpisania umowy. Wszelkie formalności, związane z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej są przez nas załatwiane. Podpisującemu z nami umowę klientowi pozostaje czekać na realizację, a później cieszyć się każdym słonecznym dniem. Pomagamy także w pozyskaniu korzystnego finansowania, dla osób prywatnych oraz dla firm. Terminy ustalane z naszymi klientami są zawsze dotrzymywane, co pozwala na bezproblemową realizację inwestycji. Oferujemy także obsługę po sprzedażową, tak aby żaden nasz klient nie pozostał bez opieki merytorycznej i serwisowej.

100%

Pasji
Modne stwierdzenie, że praca powinna być pasją stało się dla nas rzeczywistością, naturalnym stanem rzeczy. Decyzja o stworzeniu FW Instal była pochodną przekonania, że odnawialne źródła energii są jedyną i właściwą drogą w rozwoju nowoczesnej energetyki. Poszanowanie środowiska naturalnego i jego ochrona jest dla nas ważnym aspektem życia codziennego. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom rozwiązanie, które sprawia, że włączają się do grona osób, dla których przyszłość energetyki i jednocześnie naszej planety jest bardzo ważna.Kwalifikacje

Certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje w zakresie projektowania, instalowania i serwisowania systemów magazynowania energii i instalacji fotowoltaicznych.

certyfikat udt
Posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego uprawniający do instalowania Odnawialnych Źródeł Energii w zakesie fotowoltaiki (PV).

certyfikat udt
Posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego uprawniający do instalowania Odnawialnych Źródeł Energii w zakesie pomp ciepła (HP).

świadectwo kwalifikacji SEP


Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Stowarzyszenia Elektryków Polskich na stanowiskach Eksploatacji i Dozoru z zakresu: obługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego, Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW. Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji.

Fronius Service Partner
Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Fronius w zakresie doboru, montażu, obsługi i serwisu inwerterów fotowoltaicznych.

magazyny energii Fronius
Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Fronius w zakresie projektowania i instalowania bezpiecznych i wydajnych systemów fotowoltaicznych z magazynami energii Fronius Energy Package.

SMA Solar Academy
Jesteśmy certfikowaną firmą instalacyjną niemieckiego koncernu SMA Solar.

certyfikat instalatora REC
Jesteśmy certfikowanymi instalatorami paneli fotowoltaicznych norweskiej firmy REC.

LG CHEM ESS
Jesteśmy partnerem firmy LG Chem w zakresie instalacji magazynów energii w technologi litowo-jonowej RESU.


Nasza historia

słońce jest okFirma FW Instal powstała w 2014r. z myślą o oferowaniu swoim klientom rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Doświadczenie w branży instalacyjnej oraz projektowej połączyliśmy z pasją i wiarą w energetykę przyszłości jaką jest magazynowanie energii. Pracownicy naszej firmy posiadają doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych, elektrowni fotowoltaicznych i magazynów energii. W naszym zespole są zarówno doświadczeni instalatorzy jak i projektanci. Ścisły profil specjalizacji daje gwarancję inwestorom, że trafili na profesjonalnych wykonawców, dla których efekt końcowy i satysfakcja jest podstawą podejmowanych działań już na poziomie panowania inwestycji. Pomysł aby profil firmy opierał się na instalacjach fotowoltaiki i magazynów energii zrodził się dawno. Kontakty z Prosumentami z za zachodniej granicy utwierdziły nas w przekonaniu, że inwestycja w czystą energię i OZE jest dobrą drogą, nie tylko ze względu na rozwijający się w Polsce rynek, ale także ze względu na poszanowanie środowiska naturalnego i jego ochronę. Wraz ze zmianami obowiązującego prawa w Polsce poczyniliśmy wszelkie kroki aby stać się ekspertami w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Przygotowując się do pracy na rzecz klientów odbyliśmy szereg szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, które dały nam wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania instalacji fotowoltaicznych. W połączeniu z dotychczasowym doświadczeniem dysponujemy wszystkim co jest niezbędne do tego aby kompleksowo sprostać wymaganiom naszych klientów. Naszą działalność opieramy na współpracy z solidnymi partnerami. Są to znani producenci magazynów energii, inwerterów oraz modułów fotowoltaicznych a także urządzeń towarzyszących w kompleksowym procesie projektowania i realizacji inwestycji rewolucję energetyczną.

Zapraszamy do współpracy